loading

ساک دستی

طراحی و چاپ ساک دستی

ساک دستی شامل جنس های مختلف اعم از ساک دستی سوزنی (با گرماژ های مختلف) ساک دستی کاغذی و حتی میتوان از متریال نایلکس باشد را به عنوان یک ابزار بسته بندی و حمل کالا شناخت که در حال حاضر علاوه بر این کارآیی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی توانسته جایگاه خوبی در عرصه تبلیغ و ترویج برند برای خود باز کند. از دیدگاه گروه چاپ و تبلیغات محیا ساک های دستی جزو هدایای تبلیغاتی شرکت به شمار می آیند و در طرح های متنوع و رنگ های شکیل در اختیار مشتری قرار می گیرد..
شما با ارائه ساک دستی به مشتریان خود نشان می دهید که به آن ها و خرید انجام شده توسط آن ها اهمیت می دهید. ارائه محصول همراه با ساک دستی نشان دهنده احترام شما به مشتری، محصول و تجارت شماست. ساک دستی یک ابزار تبلیغاتی مهم و کارا است که جنبه های مفید مختلفی دارد. از یکطرف شما با ارائه محصول به همراه ساک دستی مشتری را به سمت خود جذب می کنید و او را به یک مشتری ثابت تبدیل می کنید و از طرف دیگر به علت اینکه ساک دستی محکم و دور نریختنی است، مشتری با استفاده مکرر از آن به یک مبلغ شرکت شما تبدیل می شود بدون آنکه شما هزینه ای کنید مخاطبان دیگری با اسم شرکت شما آشنا شده و به سمت شما جذب می شوند.
به علت کارآیی زیاد و مفید ساک دستی بازار آن را به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مهم می شناسد اما این نکته قابل تامل است که علاوه بر استحکام و کیفیت ساک دستی، طراحی و چاپ ساک دستی بسیار مهم و تاثیرگذار است: زیرا طراحی مناسب ساک دستی می تواند آن را به یک ابزار تبلیغاتی مهم و قدرتمند تبدیل کند. طراحی جذاب و زیبا و مهم تر از آن طراحی ای که شرکت شما را به طور کامل به مشتریان معرفی کند.

چاپ ساک دستی | چاپ و تبلیغات محیا

چاپ ساک دستی | چاپ و تبلیغات محیا

نحوه چاپ روی ساک های دستی 

چاپ روی ساک دستی بستگی به جنس آن دارد مثلا در ساک های دستی با جنس گلاسه یا کرافت و … اصولا با چاپ افست انجام می شود که نوعی چاپ غیر مستقیم است اما در چاپ ساک های دستی از جنس پارچه ای یا به اصلاح ساک دستی سوزنی که در گرماژ های مختلف در بازار وجود دارد چاپ بصورت مستقیم (چاپ سیلک) صورت می گیرد.
در ساک دستی پارچه ای یا همان سوزنی نیاز به بند نیست و دستگیره از داخل خود ساک به دست می آید ولی در ساک های دستی کاغذی از بندهای مختلف با جنس پارچه یا نخی برای حمل استفاده می شود.
از زبان گروه چاپ و تبلیغات محیا شایان ذکر است که قدرت مانور در زیبایی ساک های دستی کاغذی به مراتب بیشتر از ساک دستی پارچه ای است.
برای مثال در ساک دستی کاغذی میتوان از سلفون ، uv و uv موضعی و … استفاده نمود، اما در چاپ سیلک محدودیت وجود دارد.
شما می توانید در زمینه طراحی و چاپ ساک دستی از طراحان و ناظران چاپ گروه چاپ و تبلیغات محیا کمک بگیرید و در مورد طراحی و انتخاب جنس و حتی رنگهای چاپی در ساک دستی خود از آنان مشورت بگیرید و بهترین طرح ها را دریافت کنید.
طراحی روی ساک دستی باید هویت شرکت شما را به نمایش بگذارد تا یک ابزار تبلیغاتی برای شرکت شما محسوب شود و سبب مطرح شدن شرکت نیز بشود.

گروه چاپ و تبلیغات محیا ارائه دهنده کلیه خدمات در امر طراحی و چاپ ساک دستی به شما مشتریان عزیز است.

تولید محصول و داشتن یک بازار خوب برای فروش وابسته به فاکتورهای مختلفی‌ست. به عبارت دیگر کم نبوده‌اند کسب و کارهایی که با وجود ارائه محصولات باکیفیت، نتوانسته‌اند جایگاهی در بازار داشته باشند. یکی از مهم‌ترین این عوامل، تبلیغات صحیح و استفاده از روش‌های تبلیغاتی کارآمد است.

تبلیغات زمانی موثر هستند که بتوانند، بیشترین تاثیر را روی مخاطب شما بگذارند. تبلیغات چاپی به دلیل ماندگار بودن تاثیر بیشتری بر مخاطب دارند. یکی از مهم‌ترین ابزار‌هایی که به صورت غیرمستقیم، کالا یا خدمات شما را معرفی می‌کند، چاپ ساک دستی تبلیغاتی‌ست.

ساک دستی تبلیغاتی چیست؟

ساک دستی که در واقع یک ابزار حمل برای کالا محسوب می‌شود، در کنار سایر روش‌های تبلیغاتی مانند: چاپ کاتالوگ و بروشور کاربرد دارد. به علاوه اینکه نقش چاپ ساک دستی می‌تواند تاثیر بلند مدت را بر مخاطب داشته باشد، چرا که مشتری شما بارها و بارها از آن استفاده می‌کند و به صورت تبلیغات سیار بر فروش شما تاثیر می‌گذارد.

چاپ ساک دستی در انواع و مدل‌های مختلف و با توجه به محصول شما انجام می‌شود و به توصیه گروه چاپ و تبلیغات محیا هر اندازه در طراحی ساک دستی خود خلاقانه‌تر عمل کنید، تاثیر آن را بر بازار فروش خود، بیشتر خواهید دید.

انواع ساک دستی

چاپ ساک دستی با توجه به نیاز و نوع کالای شما صورت می‌گیرد که در ابعاد و جنس‌های مختلف است. چاپ ساک دستی کاغذی یکی از رایج‌ترین ساک‌های دستی در کنار ساک پارچه‌ای‌ست که خود در انواع مختلفی طراحی و چاپ می‌شود.

چاپ ساک دستی کاغذی

برای سفارش چاپ ساک دستی پارچه‌ای در درجه اول باید به نوع محصول توجه کنید، چرا که مقاومت ساک‌های دستی با توجه به کالاهای مختلف متفاوت است. ساک‌های دستی کاغذی با انواع کاغذ‌های گلاسه، کرافت یا مقوای پشت طوسی تهیه می‌شوند. ساک دستی کاغذی که با مقوای پشت طوسی یا گلاسه طراحی و چاپ می‌شوند، دارای یک لایه سلفون هستند که مقاومت ساک دستی را بالا می‌برد.

ساک‌های کاغذی کرافت، با مقاومت کمتری از سایر ساک دستی‌ها هستند که علاوه بر فروشگاه‌ها، در رستوران‌ها نیز کاربرد دارند.

چاپ ساک دستی پارچه‌ای

در کنار ساک دستی کاغذی، ساک‌های پارچه‌ای از جمله ساک دستی‌های پرطرفدار هستند که مقاومت بالایی دارند و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به شمار می‌روند. ساک‌های دستی پارچه‌ای در دو نوع پارچه‌ای برزنتی و پارچه‌ای غیربافته تولید می‌شوند. از جمله مزایای ساک‌های دستی پارچه‌ای نسبت به کاغذی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت بیشتر
  • ماندگاری طولانی
  • محیطی‌زیستی بودن

ساک‌های دستی پارچه‌ای که  از جنس برزنتی تولید می‌شوند، گران‌ترین نوع ساک‌های دستی است که کاربرد‌های ویژه‌ای دارد.

طراحی بر روی ساک دستی

ساک‌های دستی در ابعاد و جنس‌های مختلف با توجه به نوع کار و محصول شما طراحی می‌شوند، به عبارت دیگر مهم‌ترین شاخصه شرکت شما یعنی لوگو و برند شرکت روی ساک چاپ می‌شود.

ساک‌های دستی کاغذی، نسبت به ساک دستی پارچه‌ای فانتزی‌تر است در نتیجه کاربرد بیشتری نسبت به این دسته از ساک‌ها دارد. ساک‌های کاغذی گلاسه به دو صورت مات و شفاف تولید می‌شوند  و لوگو می‌تواند به صورت برجسته یا به شکل فرورفته طراحی و چاپ شود.

برای طراحی بر روی ساک‌های کاغذی با جنس کرافت نیز بهتر است از رنگ تیره استفاده شود، چرا که رنگ‌های روشن به خوبی روی این جنس از کاغذ نمایش داده نمی‌شوند. چاپ ساک‌های دستی با کاغذ کرافت نسبت به سایر ساک‌های دستی، مقرون به صرفه‌تر است

ساک‌های دستی پارچه‌ای با مقوای پشت طوسی از رایج‌ترین ساک‌های تبلیغاتی برای فروشگاه‌ها و شرکت‌ها محسوب می‌شوند. این ساک‌های دستی نیز مانند ساک‌های گلاسه در دو نوع مات و براق چاپ می‌شوند.

چاپ انواع ساک دستی با گروه چاپ و تبلیغات محیا

گروه چاپ و تبلیغات محیا با تجربه کافی در زمینه چاپ و نشر، آماده سفارش انواع هدیای تبلیغاتی به سلیقه و کاربرد مورد نظر شماست. برای آگاهی از هزینه‌ها و روش سفارش با ما در تماس باشید.