loading

تراکت

 

طراحی و چاپ تراکت

 

تراکت چیست ؟

تراکت نوعی تبلیغات کاغذی است که به قصد توزیع گسترده چاپ و در فضاهای عمومی بین مردم پخش می شود. تراکت برگه ای بصورت چاپ شده و تا نشده است که ، جهت بیان خبر و یا آگاهی دادن یک موضوع در مدت زمان معلوم با بیانی مستقیم و بدون واسطه جهت معرفی و ترغیب مخاطب برای استفاده از خدمات و اقلام موردنظر به صورتی که خبر و آکهی درج شده روی تراکت نوید از یک تحول خبر مهم و یا یک جهش در فعالیت را دارا باشد.
چاپ تراکت ها معمولا برای خبر دادن به مردم برای اتفاق افتادن یک رویداد خاص و یا سمینار و یا ایده های استارتاپی و یا معرفی محصول خاص استفاده می شود.

چاپ تراکت گلاسه

چاپ تراکت گلاسه

چاپ تراکت تبلیغاتی بیان کننده خبری ساده یا پیامیست که به راحتی می توان آن را منتقل کرد.

چاپ تراکت غالبا با بیان تصویری و نوشتاری و فاقد پیوست است. چاپ تراکت ارزان ترین شکل تبلیغات است که به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار کرده و چون به صورت مستقیم و در فضاهای عمومی توزیع می شود، طیف گسترده ای از افراد جامعه می توانند از آن استفاده کنند.

یک تراکت خوب و جذاب باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند با مخاطب شما ارتباط برقرار کند، مثلا یک تراکت خوب باید حاوی مطالبی باشد که بطور واضح آنچه را که مدنظر شماهست را به مخاطب منتقل کند . مطالب روی تراکت باید کاملا واضح و روشن مطرح شوند و تصاویر و متن با هم ارتباط داشته باشند تا مخاطب با اولین نگاه به موضوع تراکت و تبلیغ علاقمند و برای مراجعه و پیگیری آن ترغیب و تشویق شود. با توجه به این نکات طراحی تراکت اهمیت بسزایی دارد و نقش مهمی در جلب مخاطبان دارد.

چاپ تراکت دو رو

چاپ تراکت دو رو

تراکت ها عموما در تعداد کثیری چاپ می شوند که نسبت به تبلیغات دیگر دارای عمر کوتاه تری هستند ، اما چون بصورت مستقیم و در سطح وسیع در فضاهای عمومی پخش می شوند بسیار اثرگذار هستند بنابراین طراحی و چاپ تراکت ها دارای اهمیت بسیار بوده و نقش عمده ای در جلب مخاطب دارد. هرچه طراحی گویاتر و واضح تر باشد مخاطب را بیشتر ترغیب می کند تا تبلیغ را پیگیری کند. گروه چاپ و تبلیغات محیا در زمینه طراحی و چاپ تراکت با متخصصان این زمینه همکاری کرده و می تواند به شما مشاوره های ارزشمندی دهد.
گروه چاپ و تبلیغات محیا ارائه دهنده کلیه خدمات در امر طراحی و چاپ تراکت به شما مشتریان عزیز می باشد .