حريم خصوصی :

گروه چاپ و تبليغات محيا ضمن احترامي كه براي مشتريان و بازديد كنندگان از سايت قائل مي باشد ممكن است در سايت برای نظرسنجي، خريد ، ثبت سفارش و … اطلاعاتي را از مشتريان و كاربران عزيز درخواست كند تا بتواند خدماتي مطمئن در اختيار شما عزيزان قرار دهد.

تمام اطلاعات شخصي شما در همان فرآيند نزد گروه چاپ و تبليغات محيا قرار دارد و تنها براي سفارش همان محصول از اين اطلاعات استفاده مي شود. اين اطلاعات مي تواند شامل: نام ، نام خانوادگي، شناسه ملي، آدرس و … باشد .

گروه چاپ و تبليغات محيا نظرهاي ارسالي مشتريان و كاربران محترم را در راستاي خدمات بهتر توسط همكاران عزيزمان مورد بررسي قرار داده و اينكه از ما انتقاد مي كنيد كمال تشكر را داريم.

شماره هاي تماس گروه چاپ و تبلبغات محيا: 33393121-021  /   9153090-0919  /   و همچنين سامانه پيامكي ما: 0811414-0933  مي باشد.

در صورت دريافت هرگونه تماس يا پيامك به غير از اين شماره ها (بدون هماهنگي گروه چاپ و تبليغات محيا) جهت پيگيري قانوني و خدمات بهتر آن را اطلاع دهيد.

گروه چاپ و تبليغات محيا براي حفظ و نگهداري اطلاعات و حريم خصوصي مشتريان و كاربران عزيز تمام تلاش خود را به كار مي گيرد و اميد داريم كه شما بزرگواران همكاري راحت و خوشايندي را با گروه چاپ و تبليغات محيا تجربه كنيد.