اسفاده از لیبل های بر روی کالا ها و بسته بندی ها ارئه دهنده جزئیات دقیق کالا است و خریدار با خیال راحت تر و دقیق تر محصول خود را انتخاب می کند

چاپ لیبل به یک ابزار فروش کارآمد در زمینه بازاریابی تبدیل شده است.

چاپ لیبل به نوعی در تبلیغات محصول نقش مهمی ایفا می کند و جذابیت محصول را دوچندان می کند. در موارد بسیاری، افراد فقط با دیدن لیبل محصول به خرید آن ترغیب می شوند.

کسب و کارها باید سعی کنند لیبل های جذاب و کوتاهی برای محصولات خود طراحی کنند تا بیشترین تاثیر را روی مشتری داشته باشد.

چاپ لیبل در انتخاب محصولی که بتواند تمام نیازهای خریداران را برآورده کند به افراد کمک می کند. مشتریان می توانند با مشاهده لیبل، محصولات تقلبی را به راحتی تشخیص دهند.

مشتریان تمام اطلاعات مربوط به تاریخ ساخت و تاریخ انقضا را از لیبل دریافت می کنند؛

این امر به مشتریان اطمینان می دهد که محصول پاسخگوی نیاز آن ها خواهد بود یا نه. انتخاب اشتباه درفرآیند خرید، اثرات نامطلوبی بر مشتریان و برند شما خواهد داشت.

بنابراین، چاپ لیبل از تمام تصمیمات اشتباه احتمالی در طول فرآیند خرید جلوگیری می کند.

به عنوان مثال چاپ لیبل بر روی بطری های آب میوه نشان دهنده طعم آب میوه و نشان دهنده گازدار بودن یا طبیعی بودن آن و میزان کالری و قند محصول را نشان میدهد

بزرگترین هدف استفاده از لیبل

تبلیغات ، یکی از اصلی ترین هدف های شرکت ها برای استفاده از لیبل ها است ،چاپ نام شرکت تولیدی و تبلیغ قرعه کشی ها و تخفیف ها معمولا اصلی ترین هدف شرکت ها به شمار می آید

همچنین چاپ لیبل ها باعث می شود تا محصول شما در یک فروشگاه در میان بقیه محصولات و رقبا راحت تر شناسایی شود

انواع لیبل

لیبل های پشت چسب دار:

پرکاربرد ترین نوع لیبل است و آن را به لیبل کاغذی نیز می شناسند. این نوع لیبل در طرح ها و اندازه های متنوع چاپ می شود. لیبل پشت چسب دار محدود به یک کسب و کار نمی باشد و تقریبا تمام محصولات و برند ها می توانند از این لبل در طرح ها و رنگ های دلخواه استفاده کنند. لازم به ذکر است چاپ لیبل کاغذی بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشد.

لیبل های شیشه ای:

بارزترین ویژگی این لیبل این است که وضوع و نوشته های آن از دو طرف دیده می شود. چاپ لیبل شیشه ای اغلب روی شیشه های اتومبیل و کارت های ضمانتی دیده می شود.

لیبل سکوریتی:

ابن لیبل به عنوان برچسب اموال و ضمانت مورد استفاده قرار می گیرد. لیبل امنیتی هنگام کنده شدن تکه تکه می شود.

لیبل های حرارتی

در صنعت مد و پوشاک بیشترین کاربرد را دارد و همانطور که از نامش پیداست چاپ این لیبل توسط حرارت انجام می شود.

Admin

اطلاعات تماس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *