loading

سولیت متریالی از جنس pvc است که ظاهری بدون بافت دارد. در چاپ سولیت (PVC) متریال مصرفی کیفیتی عالی در حد عکس ارائه می دهد و پیام و تصویر را به خوبی منتقل می‌کند و چاپ روی این متریال را می‌توان به صورت چاپ پشت و رو انجام داد. کیفیت و شفافیت بسیار خوب تصویر، ثبات رنگ و پایداری چاپ، قابل شستشو بودن، مقاوم در برابر انواع شرایط آب و هوایی و حفظ زیبایی با گذشت زمان هم جزو ویژگی‌های چاپ سولیت به شمار می‌رود.

کیفیت بالای تصویر چاپ شده روی سولیت و ویژگی‌های ذکر شده برای چاپ سولیت، آن را گزینه‌ای خوب و مناسب برای تبلیغات در فضای باز، استند رول آپ، دکوراسیون، لایت باکس‌های فضای داخلی و مشاهده از فاصله نزدیک می‌کند. برای چاپ بک لایت از صفحات سولیت پشت سفید که قابلیت عبور نور را دارند، استفاده می‌شود.

چاپ سولید یا همان سولیت چه مزایایی دارد؟

چاپ سولیت یا سولید دارای کیفیت بالایی است که در مقایسه با بنر و استیکر دارای کیفیت به مراتب بالاتری است. چاپ سولیت در برابر نور خورشید دارای ثبات رنگ و پایداری بوده و عمر بالایی دارد. سولیت هم دارای کیفیت بالا و براقیت و تنوع رنگ و طرح است. سولیت با گذر زمان دچار افت و کاهش زیبایی نمی شود. در حالی که بنر و یا استیکر این ویژگی را ندارد. سولیت از بهترین متریال های چاپی برای چاپ محسوب می شود. رزولیشن چاپی بر روی سولیت به مراتب بسیار بالاست و از چاپ های زیبا محسوب می شود. می توان موارد زیر را از امتیازات سولیت و چاپ روی آن نام برد:

  • کیفیت و رزولیشن چاپی بالا
  • عمر بالای چاپی در کنار تازگی و نو بودن همیشگی سولیت
  • سولیت را می توان شست و شو داد، بدون آن که از کیفیت آن کاسته شود.
  • مقاومت در برابر عوامل محیطی نظیر باد و باران و نور و …
  • مقرون به صرفه بودن چاپ سولیت

کاربرد چاپ سولیت چیست؟

ویژگی های منحصر به فرد متریال سولیت و کیفیت بالای چاپ سولیت، آن را به کاندید مناسبی برای تبلیغات و نمایش اثر چاپی کرده است. از موارد کاربردی استفاده از سولیت برای چاپ می توان موارد زیر را نام برد:

  • چاپ سولیت برای استندهای نمایشگاهی نظیر رول آپ نمایشگاهی و …
  • کاربرد در ساخت انواع تابلو بک لایت و نمایش انواع اثر چاپی
  • کاربرد در بنر سولیت و انواع بیلبوردهای تبلیغاتی
  • ساخت چاپ برای انواع تابلوهای نمایشگاهی، تجاری و …

دستگاه چاپ سولیت چگونه باید باشد؟

چاپ سولیت از لحاظ شباهت بسیار نزدیک به چاپ استیکر است ولی کیفیت چاپ سولیت به مراتب بالاتر است. در کل چاپ سولیت برای تبلیغات پر عکس و مبتنی بر تصویر بسیار مناسب است. با بکارگیری دستگاه چاپ سولیت مناسب چاپی با کیفیت بالا و عمر و ماندگاری بالا برای مخاطبان فراهم می شود. تصاویر به کار رفته بر روی سولیت به زیبایی جلوه گری می کند و طول ماندگاری اثر چاپی بر روی آن بسیار بالا است و بمرور زمان دچار افت زیبایی نمی شود.

جنس سولیت، ابعاد، گرماژ و ماندگاری چاپ

جنس این متریال از نوع pvc است و ظاهری بدون بافت دارد. چاپ روی سولیت بسیار ماندگار، پایدار و ثابت است و چاپ روی آن در برابر شرایط محیطی اعم از باد، باران، گرما و ….. مقاوم بوده و دچار تغییر رنگ نمی‌شود.
سولیت در ابعاد متفاوت تا عرض 150 سانتی‌متر و گرماژ مختلف در بازار موجود است.

اطلاعات تماس

https://mohsenmp.ir/

انواع چاپچاپ

جنس سولیتجنس سولیدچاپ سولیتچاپ سولید چیستدستگاه چاپ سولیدسولیتسولیت چیستسولیدکاربرد چاپ سولید چیتماندگاری چاپ سولیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *