loading

نکاتی که باید در مورد چاپ جعبه کفش بدانید

چاپ جعبه کفش

در خرید کفش، برعکس خیلی از محصولات دیگر، طراحی و چاپ جعبه در اولویت نیست  زیرا شما فقط کفش را در ویترین مشاهده می‌کنید، اما زمانی که می‌خواهید کفش را خریداری کنید، چگونگی تحویل محصول به شما مهم است؛ اگر برای کفش شما جعبه‌ای زیبا و یا یک جعبه کفش دارای دسته‌ی بندی یا دسته‌ی پلاستیکی دریافت کنید و حمل آن برای شما راحت باشد، به یقین در لذت بخش‌تر بودن خرید شما بی تاثیر نخواهد بود.

برای چاپ جعبه کفش باید به نکات حائز اهمیتی توجه داشت که گروه چاپ و تبلیغات محیا به بخش‌هایی از آن اشاره می‌کند:

جعبه کفش باید به نسبت محصول داخل آن توجیه اقتصادی داشته باشد.

باید حمل آن آسان و تحمل محصول داخل آن را داشته باشد.

جعبه‌های کفش اصولا در چند جنس تولید می‌شود؛ جعبه کفش هاردباکس(سخت) – جعبه کفش های مقوایی – جعبه کفش های دو تکه(زیره و درپوش) – جعبه کفش لمینتی – جعبه کفش کرافت.

نوع ساخت جعبه‌های کفش هنگام تولید بسیار مهم است و اصولا پس از چاپ جعبه کفش و پس از قالب و دایکات خوردن به صورت گسترده به مشتری تحویل داده می‌شود. زیرا اگر جعبه‌های کفش ساخته شده تحویل گردد، بسیار حجیم است و فضای زیادی را اشغال می‌کند.

امروزه شرکت‌های مختلفی که برندسازی را شروع کرده‌اند، برای متفاوت بودن اقدام به چاپ جعبه کفش های مختلفی مثل چاپ جعبه‌ای برای هر لنگه کفش کرده‌اند.

در چاپ جعبه کفش برای کارهای کرافت و مقوایی اصولا از یک یا دو رنگ در چاپ استفاده می‌شود و برای چاپ جعبه های لمینتی و یا جعبه کفش‌های جنس سخت از چهار رنگ در چاپ استفاده می‌شود.

_ قفل جعبه کفش های لمینتی و کرافت عموما به صورت کیبوردی و جعبه های سخت و مقوایی به صورت دو تکه تولید می‌شوند.

چاپ و تبلیغات محیا مفتخر است تا در زمینه چاپ جعبه خدمتگزار شما مشتریان گرامی باشد.

آموزشبسته بندی های چاپی

چاپ جعبهچاپ جعبه کفشچاپ جعبه مقوایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *